CoalaWeb Traffic

1.png0.png7.png2.png0.png9.png2.png
Dziś51
Wczoraj141
W tym tygodniu361
W tym miesiącu2306
Razem1072092

Visitor Info

  • IP: 34.204.203.142
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

3
Online

20-11-19

plawerbwZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 grudnia 2013 roku,

po ciężkiej chorobie

na wieczną wachtę odszedł

  

Kol. 

Piotr LAWER

 

Wicekomandor OŻ PTTK "PASAT",

wieloletni Bosman WKŻ PASAT,

zasłużony działacz,

odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony dla KPOZŻ

długoletni członek WKŻ Pasat,

życzliwy kolega i przyjaciel

 

Cześć Jego Pamięci!

 

Rodzinie i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd i Członkowie OŻ PTTK Pasat

 Uroczystości pogrzebowe odbędą się 11 grudnia (środa) o godzinie 12.45  cmentarzu cmentarzu parafialnym N.S.P.J przy ul.Ludwikowo w Bydgoszczy

 

 

zanetahussZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 września 2015 roku,

po ciężkiej chorobie

na wieczną wachtę odeszła

  

Kol. 

Żaneta HUSS

 

1938-2015

 

wieloletnia aktywistka i współzałożycielka  PASATU,

zasłużona działaczka PTTK,

Przodownik Turystyki Żeglarskiej PTTK

wieloletnia Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej ŻOT w Bydgoszczy

uczestniczka wielu Rejsów PTTK

sędzia regatowa

życzliwa koleżanka

 

Cześć Jej Pamięci!

 

Rodzinie i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd i Członkowie OŻ PTTK Pasat

 Pogrzeb odbędzie się 15 września (wtorek) o godzinie 13.00

na cmentarzu parafialnym Bydgoszcz-Bielawki (ul. Wyszyńskiego 1)

 

 

plawerbwZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 lutego 2018 roku,

po ciężkiej chorobie

na wieczną wachtę odszedł

  

Kol. 

Andrzej STRZYŻOWSKI

 

Kapitan jachtowy

instruktor żeglarstwa PZŻ

członek Komisji Rewizyjnej OŻ PTTK "PASAT",

Prezes Komisji Rewizyjnej OŻ PTTK "PASAT" w latach 2012-2016

 

wieloletni członek WKŻ PASAT, i OŻ PTTK "PASAT

życzliwy kolega i przyjaciel

Cześć Jego Pamięci!

 

Rodzinie i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd i Członkowie OŻ PTTK Pasat

Pogrzeb odbędzie się w piątek 16.02. o godzinie 10.00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa  przy ul. Ludwikowo

 

 

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 18 października 2019 roku,

na wieczną wachtę odszedł

 

Kol. 

edit f2Janusz HUSS

 

instruktor żeglarstwa PZŻ

instruktor turystyki  żeglarskiej PTTK

 

wieloletni członek WKŻ PASAT, i OŻ PTTK "PASAT

życzliwy kolega i przyjaciel

Cześć Jego Pamięci!

 

Rodzinie i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd i Członkowie OŻ PTTK Pasat

Pogrzeb odbędzie się w środę 23.10. o godzinie 11.00 na cmentarzu parafialnym na Bielawkach

 

 

DSC07621W dniu 15 sierpnia już po raz 42. odbyły się na Zalewie Koronowskim  regaty żeglarskie dla uczczenia Święta Wojska Polskiego. Tegorocznym organizatorem był nowo utworzony Oddział Żeglarski PTTK „PASAT” z Bydgoszczy, który jest spadkobiercą dorobku i tradycji Wojskowego Klubu Żeglarskiego „PASAT” działającego wcześniej w strukturach Oddziału PTTK przy Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych.  Frekwencja dopisała - na starcie stanęły 34 załogi w sześciu klasach: T-1, T-2, T-3, Orion, Omega, wolna. Wśród nich pierwszy raz udział wzięły reprezentacje bydgoskich jednostek wojskowych: Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, 11. Wojskowego Oddziału Gospodarczego i Jednostki Wojskowej 1515. Również dużym zadowoleniem dla organizatorów był udział w regatach dużej liczby najmłodszych żeglarzy. Po wyrównanej rywalizacji komisja sędziowska pod przewodnictwem Agnieszki Przepierskiej wyłoniła zwycięzców.

Klasa T-1DSC04038

1. Ryszard Kowalski (BKŻ),

2. Robert Pasternacki (niezrzeszony),

3. Damian Skałecki (OŻ PTTK „PASAT”).

Klasa T-2:

1. Michał Komosiński (OŻ PTTK „PASAT”),

2. Mirosław Rygielski (OŻ PTTK „PASAT”),
3. Robert Chorążewicz (OŻ PTTK „PASAT”).

Klasa T-3:

1. Adam Niedźwiedzki (BKŻ),

2. Rafał Rafalski (niezrzeszony),

Bartłomiej Pomianowski (OŻ PTTK „PASAT”).

Klasa Orion: DSC04040

1. Błażej Sarnecki (YKP),

2. Lech Filipp (OŻ PTTK „PASAT”),

3. Jan Kuras (OŻ PTTK „PASAT”).

Klasa Omega:

1. Tadeusz Grajewski (BKŻ),

2. Marcin Drużkowski (niezrzeszony),

3. Stefan Kalinowski (KŻ Kormoran).

Klasa wolna:

1. Krzysztof Myk (BKŻ),

2. Witold Tejkowski (BKŻ),

3. Agata Myk (BKŻ).

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z regat.

 

Design byFxDesign Producent rolet