CoalaWeb Traffic

1.png0.png6.png0.png5.png3.png2.png
Dziś2
Wczoraj188
W tym tygodniu941
W tym miesiącu3576
Razem1060532

Visitor Info

  • IP: 34.236.38.146
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

24-08-19

15 sierpnia 2007r w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim rozegrane zostały XXXVII Wojskowe Regaty Żeglarskie o Puchar Kierownika Klubu Pomorskiego Okręgu Wojskowego i Prezesa Oddziału PTTK. Organizatorem regat był Wojskowy Klub Żeglarski "Pasat".

 

W regatach uczestniczyło ok 110 żeglarzy na 34 jachtach. O godz 11,00 przy pięknej pogodzie i wietrze wiejącym w granicach 3 - 4 stopni w skali Beauforta zozegrane zostały pierwsze wyścigi. Sędzią Głównym zawodów  była  Agnieszka Reiwer- Przepierska pomocniczym Krzysztof Laskowski. " Zaliczono " 3 wywrotki.Szczególne podziękowania należą się policjantom posterunku wodnego w Pieczyskach oraz ratownikomWOPR za zapewnienie bezpieczeństwa podczas regat.

 

Wyniki regat w poszczególnych klasach:

Omega - sportowa:  
1. Grajewski Tadeusz          BKŻ  
    Grajewski Adam  
    Grajewski Tomasz  
2. Kalinowski Stefan            BKŻ /  Zjednoczeni  
    Sieńko Maciej  
    Stelmach Kamil  
3. Olubiński Jacek               LOK Kruszwica  
    Szymczak Kuba  
    Olubiński Bolesław  
4. Rybka Wiesław                Zjednoczeni  
    Kalemba Maciej  
    Wojciechowski Adrian  
Omega turystyczna  
1. Wierczewski Tadeusz       WKŻ "Pasat"  
    Zymant Grażyna  
    Kowalik Jakub  
2. Galor Romuald                 BKŻ  
    Leśniewski Paweł  
    Kotosowski Konrad  
3. Brzeziński Krzysztof         WKŻ "Pasat"  
    Lewandowska Anna  
    Szczypiorski Wojciech  
4. Lewandowski Robert         Wyższa Szkoła Gospodarki  
    Zwarycz Tomasz  
    Wypijewski Marcin  
5. Fiutowski Wiesław            WKŻ "Pasat"  
    Pokorski Dariusz  
    Graczkowski Marek  
6. Laskowski Jacek               WKŻ "Pasat"  
    Poraziński Jacek  
    Poraziński Mirosław  
7. Daniel Michał                     BKŻ  
    Matuszak Dominika  
    Zacniewska Marta  
8. Kosznik Romuald               WKŻ "Pasat"  
    Narożna Alicja  
    Ostrowski Piotr  
9. Rozpłoch Marcin                WKŻ "Pasat"  
    Kubik Tomasz  
    Lewandowski Rafał  
    Niewinczany Leszek  
Klasa wolna  
1. Myk Krzysztof                   BKŻ  
2. Rymer Marcin                    YKP Polski  
3. Markierwicz Bartosz           BKŻ  
4. Markiewicz Krzysztof          BKŻ  
Orion  
1. Burzych Ryszard                KŻ Szkwał  
    Burzych Rafał   
    Lewandowski Piotr  
2. Koszykowski Zdzisław      WKŻ "Pasat"  
    Koszykowska Jadwiga  
3. Czajkowski Patryk            WKŻ "Pasat"  
   Czajkowska Klaudia  
   Czajkowska Adrianna  
   Katka Martyna  
4. Mindykowski Zbigniew       WKŻ "Pasat"  
   Tyburski Stanisław  
5. Mrozek Tadeusz               WKŻ "Pasat"  
    Mrozek Edyta  
6. Sulewski Mariusz              WKŻ "Pasat"  
    Łażewski Marcin  
    Kowalska Agnieszka  
T-1        
1. Kowalski Ryszard              BKŻ  
    Paterski Dawid  
2. Kleydziński Robert             YKP  
    Kleydzińska Bogusława  
    Chorążewicz Robert  
3. Paterski Wiesław               niezrzeszony  
    Grzenia Małgorzata  
4. Czaplicki Henryk                niezrzeszony  
    Czaplicka Małgorzata   
T-2      
1. Szychowiak Tomasz          Przystań Rodzinna "Tazbirowo"  
    Szychowiak Weronika  
    Herba Anna   
2. Piechocki Maciej               BKŻ   
    Piechocki Tomasz  
    Dorota Włoch  
3. Woźniak Marcin                niezrzeszony  
    Woźniak Andrzej  
T-3         
1. Niedźwiecki Adam            BKŻ  
    Tomasik Ewa   
    Tomasik Rafał  
2. Jarosz Andrzej                 BKŻ  
    Okpisz Marcin  
    Czajkowska Anna  
3. Komosiński Michał           WKŻ "Pasat"  
    Komosińska Olimpia  
    Komosińska Helena  
4. Papierski Jerzy                niezrzeszony  
    Papierski Tomasz  
5. Warmbier Marcin              WKŻ "Pasat"  
    Sikorski Andrzej  
6. Zgórecki Dariusz               WKŻ "Pasat"  
    Zgórecka Izabela  
 
 

 

Składam wyrazy podziękowania za udział tym wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia regat - w szczególności:

Agnieszce Przepierskiej , Irenie Biernackiej, bosmanowi Piotrowi Lawer, Krzysztofowi Laskowskiemu, ratownikowi Mieczysławowi Bartnik, Dorocie Depta - Krupskiej, Edwardowi Kozanowskiemu, Ratownikom WOPR,  Policji Wodnej (prawidłowa nazwa jednostki wodnej jest bardzo skomplikowana).                                       

  Komandor WKŻ "Pasat" Andrzej Krupski

 

 

 

Design byFxDesign Producent rolet